Product added to cart
Punainen pieni kampa, harva - Saarnipuu (FSC) Seuraava
Aloe Vera puhdistava misellivesi - Bio (500ml) Edellinen
Erikoishinta 7,90 € Normaali hinta 9,50 €
SKU
1334516
Terveen ja virkeän ihon salaisuus on oikean puhdistusaineen käyttäminen. Luonnonmukainen SO'BiO Etic Argan-misellivesi on ihanteellinen herkälle ja helposti reagoivalle iholle, ja se poistaa helposti ihoa kuivattamatta niin epäpuhtaudet kuin meikitkin.
Argan-misellivesi sisältää::
- Elvyttävää Arganöljyä
- Hyaluronihappoa
- Rauhoittavaa kamomillavettä
- Kosteuttavaa ja kimmoisuutta ylläpitävää kasviglyseriiniä
Ei sisällä kuivattavia tai ärsyttäviä ainesosia.
Tuotteen raaka-aineista 99% on luonnollista alkuperää ja 0% parabeeneja, silikonia tai synteettisiä hajusteita. Valmistettu Ranskassa.
Ilmainen toimitus yli 65€ tilauksille
Käyttö:
Lisää vanulapulle ja pyyhi kasvot sekä kaula normaalisti, huuhtelua ei tarvita. Lisää lopuksi sopiva seerumi tai kosteusvoide.
Pakkaus:
500ml pullo
INCI | Aqua (Water), Anthemis Nobilis Flower Water*, Glycerin, Sodium Levulinate, Benzyl Alcohol, Caprylyl/Capryl Glucoside, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance), Argania Spinosa Kernel Extract*, Sodium Hydroxide, Lactic Acid, Sodium Hyaluronate, Linalool, Potassium Sorbate, Geraniol. |
---|---|
Tuotesarja | Argan |
Ihotyyppi | Ikääntyvä iho / Anti-aging |
Muut ominaisuudet | Vegaaninen |
Write Your Own Review
Saattaisit olla kiinnostunut myös näistä tuotteista
Valettu Aleppo palasaippua 12% - Atooppiselle ja erittäin kuivalle iholle (200g)
Erikoishinta 4,90 € Normaali hinta 6,90 €